O nás

Internetový obchod www.kompresneoblecenie.sk ponúka širokú ponuku kvalitných kompresných výrobkov určených ľudom so žilovou nedostatočnosťou, športovcom, dlhodobo cestujúcim, nemocničným pacientom ktorí si potrpia na funkčnosť a kvalitu. V našej ponuke nájdete kompresívne pančuchy na kŕčové žily, podporné pančuchy, kompresné podkolienky, kompresné bandáže na kĺby, športová kompresia - kompresné podkolienky, kompresné ponožky, funkčné  kompresné šortky, cestovné pančuchy starajúce sa o Vaše nohy počas dlhých ciest a antiembolické pančuchy proti trombóze. Ponúkame aj širokú škálu výrobkov pre starostlivosť o kompresné prodkukty, pomôcky na navliekanie, zdravotné ponožky pre diabetikov, kompresné legíny.

Kompresia (tlak) pôsobí ako prevencia a odstraňuje opuchy, bolesti nôh, pocity tiaže v nohách a pri športe dodá vášmu telu energiu, vďaka ktorej vydržíte viac.

E-shop kompresneoblecenie.sk vznikol v roku 2012 po viac ako 13 ročnej praxi s predajom kompresívnych zdravotných výrobkov, aby sa stal špecialistom na ich online predaj. Poradíme Vám pri výbere vhodného výrobku podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

Špecializujeme sa na predaj popredných značiek vo výrobe kompresívnych výrobkov: medi® (DE), MAXIS®(CZ) a CEP (DE) Sigvaris (Švajčiarsko). Týmto sortimentom sme plynule viac krát do týždňa zásobovaní. Štandardný sortiment vybavujeme do pracovných 2-5 dní, výroba neštandardnych vyrobkov trvá do dvoch týždňov.

Výber kompresného oblečenia býva v predajniach často obmedzený. V našej širokej ponuke nájdete to, čo sa potrebujete, čo sa vám páči a čo vám bude sedieť. Navedieme Vás, ako sa správne zmerať, aby ste vybrali správnu veľkosť výrobku. V ponuke sú aj sú prípravky na pranie pančúch alebo pre starostlivosť o pokožku. Našou snahou je spraviť pre vás nákup správneho kompresívneho výrobku čo najjednoduchší a najpohodlnejší.  

Prečo nakupovať cez nás?
- výber o širokej ponuky materiálov, variantov, kompresií, veľkostí a farieb
- online zákaznícky servis
- fotogaléria zobrazujúca správne meranie
- reklamácie bez prieťahov, bezproblémová výmena veľkostí
- platba možná na dobierku (3,00 eur), vopred prevodom na účet (2,5 eur) alebo cez Tatra Pay (2,5 eur)
- tovar zasielame Slovenskou poštou (vrámci SR a EU) alebo kuriérom DPD (do 24 hod. po odoslaní, dobierka, 5,50 eur), alebo sa poň môžete osobne zastaviť na adrese spoločnosti - under pressure s.r.o., Kossúthova 1 v Nitrianskych Hrnčiarovciach v čase Po-Pia: 9.00 - 15.00 (po predchádzajúcom telefonickom dohovore, 0944/ 588 806)